Image
Z myślą ciągłego udoskonalania naszej oferty usług outsourcingowych dla firm systematycznie przeznaczamy środki finansowe na cele inwestycyjne. Wierzymy, że poczynione inwestycje przyniosą w procesie długoterminowym obopólne korzyści i bezpośrednio wpłyną na wzrost zadowolenia naszych klientów.
W 2009 roku zakupiliśmy obiekt zlokalizowany 500 m od obwodnicy Opola, przy skrzyżowaniu z wylotem na Częstochowę.
Obiekt jest sukcesywnie remontowany i podnoszony jest standard pozostałych obiektów. Dysponujemy 4000 m² powierzchni do wynajmu na działalność magazynową, produkcyjną, warsztatową. Dysponujemy możliwością wynajmu chłodni ok. 20 m² i komory mroźnej ok. 10m². Ponadto posiadamy ok. 10000 m² placów składowo-przeładunkowych i ok.200 m² wiat.

Cały obiekt położony jest na terenie 1.61 ha z pełną infrastrukturą drogową umożliwiającą załadunek i rozładunek TIR-ów. Dysponujemy wózkiem widłowym do załadunku i rozładunku o udźwigu ok. 2000 kg. Świadczymy usługi magazynowania, załadunku, rozładunku i przeładunku.
Chcąc sprostać różnym wymaganiom i oczekiwaniom ze strony naszych Klientów, dostosowujemy naszą ofertę do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki elastycznej ofercie, jesteśmy
w stanie efektywniej dopasować się do specyfiki obszaru działalności Państwa firmy i zaproponować szereg rozwiązań w pełni odpowiadających profilowi prowadzonej aktywności.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem.
KONTAKT
45-411 Opole, ul. Arki Bożka 1
www.sever.com.pl
biuro@sever.com.pl
tel. (+48 77) 456 73 09 , tel. kom. 601 562 636

Please publish modules in offcanvas position.