Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, że odzież robocza jest dla nas jak druga warstwa skóry?

Nosimy ją ponad 160 godzin w miesiącu. Odzież często chroni nas przed różnymi zagrożeniami . Żeby zmaksymalizować jej działanie, istotnym jest, aby pracownicy z niej w pełni korzystali. Aby tak się stało, powinna być wytrzymała i komfortowa. Noszący odzież roboczą reprezentują swoja firmę, są wizytówką firmy.
   Nasza firma – SEVER – jest producentem odzieży roboczej i ochronnej od 1990 roku. Dziś szyjemy, pierzemy, serwisujemy odzież i dostarczamy wszystkie środki ochrony indywidualnej a także prowadzimy magazyny konsygnacyjne. Jesteśmy po to, by rozwiązywać problemy, dostarczmy gotowych rozwiązań, by oszczędzić czas naszym odbiorcom. Staramy się, by wszystkie nasze działania skierowane w stronę Klienta były na najwyższym poziomie.
                                 Pomagamy Ci chronić życie i zdrowie podczas pracy

 

hala sever    Firma SeveR istnieje na rynku od 1990 roku. Początki naszej działalności związane były z szyciem ubrań roboczych. Z uwagi na rosnące oczekiwania naszych klientów poszerzyliśmy naszą działalność, oferując klientom kompleksowe zaopatrzenie w artykuły BHP.
   Chcąc maksymalnie usprawnić obsługiwanym przez nas firmom zaopatrzenie w artykuły BHP, zorganizowaliśmy magazyny zewnętrzne na terenie tych przedsiębiorstw. Obecnie prowadzimy kilkanaście takich magazynów. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie do ich obsługi oraz gospodarki odzieżowej, umożliwiające nam profesjonalną obsługę i zapewniające naszym odbiorcom pełną satysfakcję. Oprogramowanie to pozwala na szczegółową analizę wydatków BHP w firmie oraz rozdział ich na konta powstawania kosztów.
   Posiadamy własną pralnię, która pozwoliła poszerzyć naszą ofertę o wynajem oraz serwis odzieży roboczej i korporacyjnej, usługę prania również odzieży, obrusów i pościeli.
   Z myślą o ciągłym udoskonalaniu naszej oferty usług outsourcingowych dla firm systematycznie przeznaczamy środki finansowe na cele inwestycyjne. Wierzymy, że poczynione inwestycje przyniosą w procesie długoterminowym obopólne korzyści i bezpośrednio wpłyną na wzrost zadowolenia naszych klientów.
   Nasza oferta jest atrakcyjna pod względem cenowym i jakościowym, a jej zróżnicowanie pozwala zadowolić najbardziej wymagających odbiorców, zarówno tych dużych jak i małych.
Jakość, innowacyjność i stałe doskonalenie naszych produktów leżą u podstaw naszej działalności.
   Dzięki współpracy z wieloma uznanymi producentami możemy zaopatrzyć naszych klientów we wszystkie niezbędne im artykuły z dziedziny BHP.
   Od początku istnienia firmy z roku na rok sukcesywnie zwiększamy swoje obroty. Zawdzięczamy to przede wszystkim wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, niezależnej
i doinwestowanej infrastrukturze produkcyjnej, dużej mobilności, szerokiej ofercie oraz otwartości
na uwagi i sugestie naszych odbiorców. Pomaga nam w tym także szeroka oferta tkanin, którymi dysponujemy, m.in. producentów takich jak KLOPMAN, TEN CATE , LAUFENMUEHLE jak również weryfikacja dostawców. Wszystkie te czynniki wpływają na wysoką jakość naszych produktów i świadczonych usług.
   Aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych Klientów, oferujemy im szeroki zakres usług dopasowanych do specyfiki zakładu i możliwości finansowych, nie zapominając przy tym
o funkcjonalności i trwałości oferowanych przez nas produktów. Kompleksowość naszej oferty jak również indywidualne podejście do naszych odbiorców sprawia, że grono zadowolonych Klientów firmy SeveR systematycznie się powiększa.