Nowość u nas, która zapewni Twoim pracownikom bezpieczeństwo, komfort oraz wygodę użytkowania -odzież ochronna MASCOT. Odzież ochronna, która dba o Twoje zabezpieczenie, sprosta wszelkim wyzwaniom, na jakie możesz napotkać w swojej codziennej pracy. Ważne jest, aby ubiór spełniał wymogi w zakresie bezpieczeństwa, zapewniał widzialność i chronił przed zagrożeniem – niezależnie od tego, czy jest to odzież przeciwdeszczowa, zimowa czy termalna.

MASCOT oferuje bogaty asortyment odzieży ochronnej gwarantującej bezpieczeństwo i widzialność przez cały dzień pracy. Szeroki wybór zapewnia wiele możliwości łączenia elementów i tworzenia zestawów odzieży o intensywnej widzialności w oparciu o różne czynniki, takie jak klasa bezpieczeństwa, warunki atmosferyczne, certyfikaty i kolorystyka. Wybieraj spośród licznych ubiorów we fluorescencyjnych barwach – żółtej, pomarańczowej i czerwonej – jedno- lub dwukolorowych, z elementami o najwyższym poziomie odblaskowości.

Odzież ochronna MASCOT jest funkcjonalna, a przy tym estetyczna i wygodna. Nie trzeba więc godzić się na jakiekolwiek kompromisy w zakresie jej właściwości, wzornictwa czy komfortu.

s_sever_mascot
k_mascot_k_svr

Odzież ochronna zaprojektowana specjalnie dla kobiet. Odzież robocza, w tym odzież ochronna, musi być wygodna w noszeniu, ponieważ im lepiej dopasowany jest ubiór, tym większy zapewnia komfort i swobodę ruchu. W asortymencie MASCOT znajdują się zaprojektowane specjalnie dla kobiet kurtki o intensywnej widzialności – kurtka softshell oraz kurtka zimowa. Dzięki temu żadna użytkowniczka nie musi rezygnować z komfortu, wybierając odzież ochronną. Obie kurtki posiadają certyfikat zgodności z normą EN ISO 20471 klasy trzeciej, przez co są znakomitą propozycją dla kobiet, których bezpieczeństwo w pracy wymaga, aby były dobrze widoczne dla otoczenia.

kmn_sever_mascot
so_mascot_sever
km2_masccot_svr
km3_mascot_svr
km1_mascot_svr

Zachęcamy do przejrzenia katalogów, w których znajduje się wiele więcej asortymentu

Nasza Siedziba

45-411 Opole, ul. Arki Bożka 1
tel. (+48 77) 456 73 09
tel. kom. 601 562 636

biuro@sever.com.pl

Dział Handlowy

tel. +48 77 456 73 09
tel. +48 601 562 636

biuro@sever.com.pl

Pralnia

tel. +48 663 726 757

pralnia@sever.com.pl

Produkcja

tel. +48 77 4530226

produkcja@sever.com.pl

Logistyka i magazyn

tel.+48 609 651 241

magazyn@sever.com.pl