Informacje o Nas

Pomagamy Ci chronić życie i zdrowie podczas pracy

Początki naszej działalności związane były z szyciem ubrań roboczych. Z uwagi na rosnące oczekiwania naszych klientów poszerzyliśmy naszą działalność, oferując klientom kompleksowe zaopatrzenie w artykuły BHP.
Chcąc maksymalnie usprawnić obsługiwanym przez nas firmom zaopatrzenie w artykuły BHP, zorganizowaliśmy magazyny zewnętrzne na terenie tych przedsiębiorstw. Obecnie prowadzimy kilkanaście takich magazynów. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie do ich obsługi oraz gospodarki odzieżowej, umożliwiające nam profesjonalną obsługę i zapewniające naszym odbiorcom pełną satysfakcję. Oprogramowanie to pozwala na szczegółową analizę wydatków BHP w firmie oraz rozdział ich na konta powstawania kosztów.
Posiadamy własną pralnię, która pozwoliła poszerzyć naszą ofertę o wynajem, serwis odzieży roboczej i korporacyjnej, oraz usługę prania odzieży, obrusów i pościeli.
Z myślą o ciągłym udoskonalaniu naszej oferty usług outsourcingowych dla firm systematycznie przeznaczamy środki finansowe na cele inwestycyjne. Wierzymy, że poczynione inwestycje przyniosą w procesie długoterminowym obopólne korzyści i bezpośrednio wpłyną na wzrost zadowolenia naszych klientów.

Mamy lata doświadczenia

Sever istnieje na rynku
od 1990 roku

Nasza oferta jest atrakcyjna pod względem cenowym i jakościowym, a jej zróżnicowanie pozwala zadowolić najbardziej wymagających odbiorców, zarówno tych dużych jak i małych.
Jakość, innowacyjność i stałe doskonalenie naszych produktów leżą u podstaw naszej działalności.
Dzięki współpracy z wieloma uznanymi producentami możemy zaopatrzyć naszych klientów we wszystkie niezbędne im artykuły z dziedziny BHP.
Od początku istnienia firmy z roku na rok sukcesywnie zwiększamy swoje obroty. Zawdzięczamy to przede wszystkim wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, niezależnej i doinwestowanej infrastrukturze produkcyjnej, dużej mobilności, szerokiej ofercie oraz otwartości na uwagi i sugestie naszych odbiorców. Pomaga nam w tym także szeroka oferta tkanin, którymi dysponujemy, m.in. producentów takich jak KLOPMAN, TEN CATE, LAUFENMUEHLE, jak również weryfikacja dostawców. Wszystkie te czynniki wpływają na wysoką jakość naszych produktów i świadczonych usług.
Aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych Klientów, oferujemy im szeroki zakres usług dopasowanych do specyfiki zakładu i możliwości finansowych, nie zapominając przy tym o funkcjonalności i trwałości oferowanych przez nas produktów. Kompleksowość naszej oferty, jak również indywidualne podejście do naszych odbiorców sprawia, że grono zadowolonych Klientów firmy Sever systematycznie się powiększa.

W naszej ofercie

Logistyka i nieruchomości

Z myślą ciągłego udoskonalaZ myślą ciągłego udoskonalania naszej oferty usług outsourcingowych dla firm systematycznie przeznaczamy środki finansowe na cele inwestycyjne. Wierzymy, że poczynione inwestycje przyniosą w procesie długoterminowym obopólne korzyści i bezpośrednio wpłyną na wzrost zadowolenia naszych klientów.
W 2009 roku zakupiliśmy obiekt zlokalizowany 500 m od obwodnicy Opola, przy skrzyżowaniu z wylotem na Częstochowę.
Obiekt jest sukcesywnie remontowany i podnoszony jest standard pozostałych pomieszczeń. Dysponujemy 4000 m² powierzchni do wynajmu na działalność magazynową, produkcyjną i warsztatową… Ponadto posiadamy ok. 10000 m² placów składowo-przeładunkowych i ok.200 m² wiat.nia naszej oferty usług outsourcingowych dla firm systematycznie przeznaczamy środki finansowe na cele inwestycyjne. Wierzymy, że poczynione inwestycje przyniosą w procesie długoterminowym obopólne korzyści i bezpośrednio wpłyną na wzrost zadowolenia naszych klientów.

W 2009 roku zakupiliśmy obiekt zlokalizowany 500 m od obwodnicy Opola, przy skrzyżowaniu z wylotem na Częstochowę.
Obiekt jest sukcesywnie remontowany i podnoszony jest standard pozostałych obiektów. Dysponujemy 4000 m² powierzchni do wynajmu na działalność magazynową, produkcyjną, warsztatową. Dysponujemy możliwością wynajmu chłodni ok. 20 m² i komory mroźnej ok. 10m². Ponadto posiadamy ok. 10000 m² placów składowo-przeładunkowych i ok.200 m² wiat.

Cały obiekt położony jest na terenie 1.61 ha z pełną infrastrukturą drogową umożliwiającą załadunek i rozładunek TIR-ów. Dysponujemy wózkiem widłowym do załadunku i rozładunku o udźwigu ok. 2000 kg. Świadczymy usługi magazynowania, załadunku, rozładunku i przeładunku.
Chcąc sprostać różnym wymaganiom i oczekiwaniom ze strony naszych Klientów, dostosowujemy naszą ofertę do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki elastycznej ofercie, jesteśmy
w stanie efektywniej dopasować się do specyfiki obszaru działalności Państwa firmy i zaproponować szereg rozwiązań w pełni odpowiadających profilowi prowadzonej aktywności.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

Nasza Siedziba

45-411 Opole, ul. Arki Bożka 1
tel. (+48 77) 456 73 09
tel. kom. 601 562 636

biuro@sever.com.pl

Dział Handlowy

tel. +48 77 456 73 09
tel. +48 601 562 636

biuro@sever.com.pl

Pralnia

tel. +48 663 726 757

pralnia@sever.com.pl

Produkcja

tel. +48 77 4530226

produkcja@sever.com.pl

Logistyka i magazyn

tel.+48 609 651 241

magazyn@sever.com.pl